Loome ilusaid ja lihtsaid, detailideni läbimõeldud lahendusi, mis on ilusad nii seest kui ka väljast. Kodusid, kus on hea elada ja mis kaunistavad ka linnaruumi.

Kalamaja

Uus-Kalamaja 2

UK2: Nii, nagu Kalamaja olema peaks


Kaks 3-korruselist maja on paraja suurusega, et jaguks privaatsust, samas naabrid tunneks üks-teist nimepidi. Et lapsed, ja miks mitte ka täiskasvanud, saaksid koos murul mängida.

Valmib: sügis 2017

Balti jaam

Vana-Kalamaja 6

VK6: Ainulaadsed kodud Toompea jalamil


Linnamaja, mis üllatab privaatsuse ja innovatsiooniga. Oma terrassil saad kasvatada maitsetaimi, tuppa sõita otse liftiga.

Valmib: suvi 2018

Balti jaam

Vana-Kalamaja 10

VK10: Mitmes mõttes ainulaadne


See on Sinu võimalus olla osa millestki ainulaadsest. Larsen Kinnisvara uus maja aadressil Vana-Kalamaja 10 võtab väärika koha Tallinna arhitektuuris, eristudes nii oma kujunduse, materjalide, kvaliteedi kui ka elukeskkonna poolest.

Valmib: sügis 2017

Kadriorg

Raua 63

R63: Väike mõis linna südames


Elu nagu mõisas. Enamustele on see vaid väljend, kuid valitud õnnelikele võib see tähendada hoopis midagi enamat. Raua 63 on pärit ajast, kui siinmail ei osatud veel oma riigist unistada ning linnamaju tellimine oli mõisnike pärusmaa.

Valmib: suvi 2018

Kadriorg

Raua 65

R65: Kivimaja nagu vanal heal Wabariigi-ajal


Kõrged laed, suured ja avarad, 2-4-toalised linnakorterid – just seda pakub 34. aastal valminud funkstiilis Raua 65. See on maja neile, kes hindavad oma kodu juures kvaliteeti ja väärikust.

Valmib: suvi 2018

Põhja-Tallinn

Erika 15

Erika 15: Siin on kodu, mida oled otsinud.


Saadaval on viimased luksuskorterid Kalamaja külje all renoveerinud omanäolises hoones, mis Tallinna kinnisvaraturul kindlasti silma paistab. Ajalooline maja on avar ning valgusküllane – suured aknad, lagede kõrgus kuni 3,6m, katusekorrusel lausa 4,7m.

Maja valmis!