Larsen Kinnisvara on üle 5 aasta loonud hingega kodusid kogu Tallinnas. Stiilsed ja läbimõeldud lahendused, erakordselt kõrge ehituskvaliteet ning professionaalne asjaajamine on teinud Larsenist arendaja, kelle uusi maju oodatakse. 

Aadres: Erika 15
Kortereid: 62

Erika 15 on ajalooline kivimaja, mis läbis täieliku renoveerimise. Räämas hoonest sai üks esinduslikumaid hooneid Põhja-Tallinnas. Koos naabriks oleva Arsenali keskusega markeerib see ümbruskonna jaoks uut ajastut.

Aadres: Raua 63 / 65
Kortereid: 20+20

Raua 63 ja 65 on kaks ajaloolist pärli Kadrioru ja kesklinna piiril. Esimene nendest on 19. sajandi linnamõis, mis sai väärikalt kaasajastatud ning detailselt renoveeritud. Teine aga on esimese Eesti Vabariigi-aegne kivimaja, kus leidub nii ühetoalisi stuudiokortereid kui ka avar katuseloft.

Aadres: Uus-Kalamaja 2
Kortereid: 20

Uus-Kalamaja 2 ühendab endas populaarse piirkonna kõik paremad omadused. Kaks 3-korruselist maja on paraja suurusega, et jaguks privaatsust, samas naabrid tunneks üks-teist nimepidi. Stiilse puitkonstruktsiooni sees on vaiksed ja moodsad kivimajad, mida ümbritseb avar, kuid privaatne hoov.