Loome ilusaid ja lihtsaid, detailideni läbimõeldud lahendusi, mis on ilusad nii seest kui ka väljast. Kodusid, kus on hea elada ja mis kaunistavad ka linnaruumi.

BALTI JAAM

Vana-Kalamaja 6

VK6: Ainulaadsed kodud Toompea jalamil


Linnamaja, mis üllatab privaatsuse ja innovatsiooniga. Oma terrassil saad kasvatada maitsetaimi, tuppa sõita otse liftiga.

Valmib: suvi 2019

BALTI JAAM

Vana-Kalamaja 8

VK8: osa tervest linnaruumist


VK8 ühendab kolm Larseni Vana-Kalamaja arendust üheks tervikuks, moodustades ainulaadse nähtuse Tallinna linnaruumis. Võta ühendust – täna saad kaasa rääkida ka planeeringus.

Valmib: suvi 2019

BALTI JAAM

Vana-Kalamaja 10

VK10: Mitmes mõttes ainulaadne


See on Sinu võimalus olla osa millestki ainulaadsest. Larsen Kinnisvara uus maja aadressil Vana-Kalamaja 10 võtab väärika koha Tallinna arhitektuuris, eristudes nii oma kujunduse, materjalide, kvaliteedi kui ka elukeskkonna poolest.

Maja valmis!

KADRIORG

Raua 63

R63: Väike mõis linna südames


Elu nagu mõisas. Enamustele on see vaid väljend, kuid valitud õnnelikele võib see tähendada hoopis midagi enamat. Raua 63 on pärit ajast, kui siinmail ei osatud veel oma riigist unistada ning linnamaja tellimine oli mõisnike pärusmaa.

Valmib: sügis 2018

KADRIORG

Raua 65

R65: Kivimaja nagu vanal heal Wabariigi-ajal


Kõrged laed, suured ja avarad, 2-4-toalised linnakorterid – just seda pakub 34. aastal valminud funkstiilis Raua 65. See on maja neile, kes hindavad oma kodu juures kvaliteeti ja väärikust.

Valmib: sügis 2018