Broneeri oma peatuspaik Tallinnas hetkega

Jää paariks päevaks, nädalaks, kuuks või kauemaks. Broneeri oma viibimine hetkega ja lihtsalt. Liitu meie elava kommuuniga.
Majutuse tüüp
Vali majutuse tüüp
Algus
Vali kuupäev
Lõpp
Vali kuupäev
Asukoht
Kõik Larseni majad
Otsi

Tallinna vingeim majutus

Tere tulemast Larsenisse. Sind ootab co-living majutuskontseptsioon, mis paistab silma lihtsa broneerimise, elava kogukonna ja laia valiku lisaväärtuste poolest. Oled meile oodatud kas paariks päevaks, mõneks nädalaks, mitmeks kuuks või isegi kauemaks. Täismöbleeritud toad on koheselt broneeritavad ning lepingud on Sinu vajadustele vastavalt paindlikud. Lihtsalt tule kohale ja ela oma parimat elu

Building image

Eduard House

Liimi 1b

Eduard House by Larsen asub Kristiine linnaosas ja sealt pääseb kiirelt ja mugavalt ühistranspordiga nii kesklinna, Mustamäele ja igale poole mujale.

Kohene lihtne broneerimine

Pole vaja tegeleda lõputu bürokraatiaga – broneeri oma majutus siin ning oledki sisseregistreerimiseks valmis. Olenemata sellest, kas jääte nädalaks, kuuks või kauemaks.
imageOne

Saa osa Larseni kogukonnast

Ruumikad ühisalad, lõbusad üritused, grupitrennid (kõik klientidele tasuta) ja sõbralikud naabrid üle kogu maailma tagavad, et iga päev (ja öö) Larseni majades on tore kogemus
imageOne

Miks valida Larsen?

Larsen on teistsugune, aga heas mõttes

Meie kliendid räägivad oma Larseni kogemusest

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid

See veebisait kasutab kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Meie veebisaiti kasutades nõustute kooskõlas meie küpsisepoliitikaga kõikide küpsistega.