Broneeri oma peatuspaik Tallinnas hetkega

Tule päevadeks, nädalateks, kuudeks või kauemaks. Broneeri hetkega ja lihtsalt.
Majutuse tüüp
Vali majutuse tüüp
Algus
Vali kuupäev
Lõpp
Vali kuupäev
Asukoht
Kõik Larseni majad
Otsi

Stressivaba majutus Tallinnas

Meie arvates võiks majutuse broneerimine olla lihtne. Seetõttu oleme bürokraatia keelustanud. Kõiki meie täismöbleeritud tube saab broneerida paindliku lepingupikkusega ning broneeringu saab teha hetkega. Lihtsalt allkirjasta kontaktivaba leping siinsamas meie kodulehel ja ongi tehtud.

Hoiame asjad lihtsad ka siis kui oled kohale jõudnud – meil on võtmevaba sissepääs, kiire tasuta WiFi ning ägedad kogukonnaüritused.

Building image

Eduard House

Liimi 1b

Eduard House by Larsen asub Kristiine linnaosas ja sealt pääseb kiirelt ja mugavalt ühistranspordiga nii kesklinna, Mustamäele ja igale poole mujale. Kõik Eduardi majutusruumid on täielikult möbleeritud: tule kasvõi homme ja sea end mugavalt sisse. Maja pakub valmis majutusruume nii ühele kui mitmele inimesele, et saaksid valida endale sobivaima variandi. Larsenile omaselt on ka Eduardi majas nii, et lisaks enda majutusruumile on sul ligipääs kogu ülejäänud hoone funktsioonidele ja võimalustele. Mida seal teha? Vaikne co-working tuba on justkui nagu raamatukogu lugemissaal, mille motiveeriv keskkond aitab sul keskenduda õpingutele või tööle. Vaba aega võid veeta lobby's, tehes naabritele koroonas (see on see mäng) pähe või leides raamatunurgast lugemist. Maja katusel ootab sind aga avar terrass, kus nautida vaadet ja päikeseloojangut. Selle eest, et hetkekski igav ei hakkaks, vastutab Community Manager, korraldades lahedaid üritusi, kust leida uusi sõpru eluks ajaks või tutvustada end lõpuks sellele lahedale naabrile, kellega hommikul jalgrattamajas kokku juhtusid.

Kohene lihtne broneerimine

Me ei küsi kunagi pangaväljavõtteid – vahet pole, kas jääd meile nädalateks, kuudeks või kauemaks. Lihtsalt broneeri, maksa ja tere tulemast.
imageOne

Saa osa Larseni kogukonnast

Ruumikad ühisalad, lõbusad üritused, grupitrennid (kõik klientidele tasuta) ja sõbralikud naabrid üle kogu maailma tagavad, et iga päev (ja öö) Larseni majades on tore kogemus
imageOne

Miks valida Larsen?

Larsen on teistsugune, aga heas mõttes

Meie kliendid räägivad oma Larseni kogemusest

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid

See veebisait kasutab kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Meie veebisaiti kasutades nõustute kooskõlas meie küpsisepoliitikaga kõikide küpsistega.