Meie kliendid räägivad oma Larseni kogemusest

Ma ei teadnud Eestis tööd alustades, kas mulle siin meeldib ja kas ma jään pärast katseaega edasi tööle või kolin Brasiiliasse tagasi. Seega ma ei tahtnud sõlmida pikka üürilepingut terveks aastaks. Seetõttu oli Larseni poolt pakutav paindlikkus minu jaoks väga tähtis.
Mayara Saldanha
Brasiiliast, 31-aastane, töötab Wise’s
Larsenis on kõik olemas, mida sa muidu peaksid endale ostma. Sa lihtsalt saabud Tallinnasse ja oled kohe valmis tegema seda, milleks sa siia tulid. Ilma lisakuludeta.
Manuel Campos
Hispaaniast, 21-aastane, praktikant
Ma tulin välismaalt Eestisse tööle ja ei teadud, kauaks ma jään. Niisiis ma ei tahtnud ise mööblit osta. On väga lahe, et Larsenis on kõik olemas ja mööbel on uus ja ilus.
Emel Almira Sarioglu
Türgist, 26-aastane, töötab Wise’s
Larsenis peatudes leiab palju uusi kontakte. Mõned neist on minuga samas ülikoolis, mis muutis sõpradeks saamise väga lihtsaks.
Shams Raiyan Ahmed
Indiast, 21-aastane, tudeng
Kõige lemmikum üldala minu jaoks on kindlasti katuseterrass. Seal on pärast tööd nii mõnus puhata. Ja teisele kohale on väga raske valida kas meie lounge või jõusaal.
Elina Elend
Eestist, 22-aastane, töötab Denim Dream-is
Toa broneerimine Larsenis oli ülilihtne protsess ja võttis alla viie minuti. Kõik, mis oli vaja, oli mu nimi ja allkiri.
Aleksander Saarse
Eestist, 22-aastane, töötab Tallinnas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid

See veebisait kasutab kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Meie veebisaiti kasutades nõustute kooskõlas meie küpsisepoliitikaga kõikide küpsistega.