Show on map

Shops
Businesses
Sports
Entertainment
Transport
Restaurant
University

Eduard House

Liimi 1b

Eduard House by Larsen asub Kristiine linnaosas ja sealt pääseb kiirelt ja mugavalt ühistranspordiga nii kesklinna, Mustamäele ja igale poole mujale. Kõik Eduardi majutusruumid on täielikult möbleeritud: tule kasvõi homme ja sea end mugavalt sisse. Maja pakub valmis majutusruume nii ühele kui mitmele inimesele, et saaksid valida endale sobivaima variandi. Larsenile omaselt on ka Eduardi majas nii, et lisaks enda majutusruumile on sul ligipääs kogu ülejäänud hoone funktsioonidele ja võimalustele. Mida seal teha? Vaikne co-working tuba on justkui nagu raamatukogu lugemissaal, mille motiveeriv keskkond aitab sul keskenduda õpingutele või tööle. Vaba aega võid veeta lobby's, tehes naabritele koroonas (see on see mäng) pähe või leides raamatunurgast lugemist. Maja katusel ootab sind aga avar terrass, kus nautida vaadet ja päikeseloojangut. Selle eest, et hetkekski igav ei hakkaks, vastutab Community Manager, korraldades lahedaid üritusi, kust leida uusi sõpru eluks ajaks või tutvustada end lõpuks sellele lahedale naabrile, kellega hommikul jalgrattamajas kokku juhtusid.

Wifi
Jalgrattamaja
Jalgrataste hoolduspunkt
Autoparkla
Vaikne tuba
Elutuba
Lauahoki
Katuseterrass

Rocca House

Õismäe tee 175

Rocca House by Larsen asub Tallinna loomaaia külje all, Rocca al Mare Kaubanduskeskuse vahetus läheduses. Rocca House rõõmustab sind läbimõeldud disainiga, et saaksid end kasvõi homme mugavalt ja kiirelt siin sisse seada. Maja pakub nii moodsaid lofte kui ka mõnusaid stuudioid, kusjuures iga majutusruumiga tuleb kaasa oma rõdu. Larsenile omaselt on ka Rocca majas nii, et lisaks enda majutusruumile on sul ligipääs kogu ülejäänud hoone ja õueala funktsioonidele ja võimalustele. Veeda oma päev avaras lobby's, loe raamatunurgas raamatuid või treeni pinksi maailmameistriks. Tee naabritele Xboxis pähe või korralda õudukaõhtu. Võta päikest väliterrassil. Või tee hoovis jõualal või korvpalliplatsil trenni. Selle eest, et majas pidevalt elu keeks, vastutab Community Manager, kes korraldab lahedaid üritusi, kust leida uusi sõpru eluks ajaks või tutvustada end sellele salapärasele naabrile, kes sinuga päev tagasi samal ajal arcade mänge mängima sattus.

Wifi
Jalgrattamaja
Jalgrataste hoolduspunkt
Autoparkla
Telekatuba Xboxiga
Igal ruumil oma rõdu
Väliterrass
Suur haljasala korvpalliplatsi, pinksilaua, jõuala ja lebolaga

Campus House

Akadeemia tee 32b

Campus House by Larsen, sarnaselt Stereo House hoonele, asub TalTech peahoonele ja Teaduspark Tehnopolile ideaalses läheduses. Campus House peidab endas stiilseid lofte, stuudioid ja kahetoalisi ruume, mis on kõik täielikult möbleeritud. Eriti mõnusaks teeb asja see, et iga ruumiga tuleb kaasa oma isiklik rõdu või terrass. Larsenile omaselt on ka Campus majas nii, et lisaks enda majutusruumile on sul ligipääs kogu ülejäänud hoone ja õueala funktsioonidele ja võimalustele. Sulle on uksed alati valla nii fitness ruumi, koosolekutuppa, avale co-living alale, kus naabritega Xboxi mängida ja pikast päevast lõõgastuda. Ilusa ilma korral tasub aga sammud seada mõnusale katuseterrassile või Campus House avarale õuealale koos kiikede ja pinksilauaga. Selle eest, et majas hetkekski elu ei peatuks, vastutab Community Manager, kes korraldab lahedaid üritusi, kust leida uusi sõpru eluks ajaks või tutvustada end lõpuks sellele üliägedale naabrile, kes hiljuti lauajalgpallis kõigile pähe tegi.

Wifi
Jõusaal
Jalgrattamaja
Jalgrataste hoolduspunkt
Autoparkla
Koosolekuruum
Elutuba
Lauajalgpall
Telekatuba Xboxiga
Igal ruumil oma rõdu või terrass
Katuseterrass
Kiikedega lebola õues
Pinksilaud õues

Stereo House

Heli 8

Stereo House by Larsen on nõukogudeaegne endine kassetivabrik, mille Larsen on muutnud linna kõige ägedamaks peatuspaigaks. Stereo House, sarnaselt meie Campus House majale, asub TalTech peahoonele ja Teaduspark Tehnopolile ideaalses läheduses. Stereo House peidab endas stiilseid lofte, stuudioid ja kahetoalisi ruume, mis on kõik täielikult möbleeritud. Larsenile omaselt on ka Stereo majas nii, et lisaks enda majutusruumile on sul ligipääs kogu ülejäänud hoone ja õueala funktsioonidele ja võimalustele. Veeda oma päev avaras köögi ja baariga lobby's, tee naabritele Xboxis pähe või korralda õudukaõhtu. Tee jõusaalis trenni. Ja ilusa ilma korral luba endale väliterrassil üks värskendav jook. Selle eest, et majas pidevalt elu keeks, vastutab Happiness Manager, kes korraldab pidevalt lahedaid üritusi, kust leida endale mõni uus hobi või tutvustada end sellele salapärasele naabrile, kes sulle liftis naeratas.

Wifi
Jalgrattamaja
Autoparkla
Elutuba
Katuseterrass
Telekatuba Xboxiga
Jõusaal
Koosolekuruum

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid

See veebisait kasutab kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Meie veebisaiti kasutades nõustute kooskõlas meie küpsisepoliitikaga kõikide küpsistega.